Tuna Plastik Kimdir ?


Tuna Plastik 2017 yılında 6. Senesini bitiriyor ve sektörde 7. Yılına yenilikleri ile yeni bir hizmet anlayışı ile müşterilerine merhaba diyor. Firmamız, profil-fitil-conta dalında imalat yapmakta olup, deneyimli, vasıflı kadrosu ve yeni teknoloji ile donanımlı makine parkuruyla sizlere hizmet vermekten onur duyar.Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, isteklerinize çözüm üretmek öncelikli hedefimizdir. Bu ilke doğrultusunda, çağa uygun teknolojik yatırımlar yapılmış ve aksatılmadan yapılmaktadır.Müşteri mağduriyeti,kendi mağduriyetimizden önce gelir. Bu felsefe ve anlayışla İNSANA SAYGI'ya dayanan ürün kalitesini en üst seviyede tutmak birinci prensibimizdir.

Tuna Plastik Ltd. Şti. 2010 yılında İstanbul Çekmeköyde kurulmuştur. Mobilya kapı fitilleri , Ahşap kapı ve doğrama fitilleri , Alüminyum fitilleri, Çelik Kapı fitilleri, Duşakabin fitilleri, Cam Balkon fitilleri , Tente ve pergole fitilleri , Otomatik kepenk fitilleri, Ahşap Kapı fitilleri, Amerikan kapı Fitilleri, Sürme kapak mekanizmaları, gibi fitil ihtiyacı olan sektörlere PVC fitil ihtiyacı konusunda imalat hizmeti vermektedir. Yıllık Ortalama genel kalemlerde 6.000.000 metre fitil üretimi gerçekleştirme kapasitesinde olan Tuna Plastik yurtiçi pazarının yanı sıra Ortadoğu, Orta Asta ve Kuzey Avrupa ülkelerine de ihraç etmektedir. Üretim alanında kaliteli ve süratli üretime önem veren Tuna Plastik, üretim kapasitesini ve müşteri portföyünü her geçen zaman içinde arttırmaktadır.

Müşteri memnniyetini ve ürün hizmet kalitesi merkezli anlayışını temel bir prensip olarak kabul eden Tuna Plastik , standart ürünlerin haricinde özel fitil taleplerinize de cevap verebilmektedir.

Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak
topluma ve doğaya uyumlu kaliteli, hızlı üretim yapmak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği sektörde başarısıyla , güvenilirliğiyle , girişimciliği ve saygınlığı ile
itibarlı bir dünya firmaları arasında yer almaktır.

300

Fİrma

1000 MT2

Tesİs

% 100

Üretİm

% 100

Stok

Online Müşteri Temsilcilerimize Sorunuz

Tıklayınz

Merak Ettikleriniz, Ürün Fiyatları, Neler Yapabiliyoruz, Servis Ağımız Gibi daha birçok sorunun cevabı için aramanızı bekliyoruz.